Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coperti arhivare

Număr anunț
DA23071488
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA ARGUS S.R.L. (CUI RO15884770)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709 RON
Valoare atribuită
709 RON
Data publicării
20.05.2019 09:29
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709 RON

din 709 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.