Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon 2018, 16GB, 2GB RAM, Dual SIM

Număr anunț
DA23071381
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.553,35 RON
Valoare atribuită
6.553,35 RON
Data publicării
20.05.2019 09:25
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.553,35 RON

din 6.553,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.