- Număr anunț
- DA23066314
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
- Furnizor / câștigător
- CREAPRINT S.R.L. (CUI 34183107)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347,70 RON
- Valoare atribuită
- 347,70 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:52
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
347,70 RON
din 347,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro