Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU ASISTENTI & INFIRMIERE, CERTIFICAT DECES, FOI OBSERVATIE SECTII, DE ZI & EVOLUTIE

Număr anunț
DA23065835
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.262,50 RON
Valoare atribuită
6.262,50 RON
Data publicării
17.05.2019 12:30
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.262,50 RON

din 6.262,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.