Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de gaurit cu percutie 850 W, BOSCH GSB 20-2

Număr anunț
DA23063121
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.298 RON
Valoare atribuită
1.298 RON
Data publicării
17.05.2019 10:53
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.298 RON

din 1.298 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.