Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii proiectare SF/DALI
- Număr anunț
- DA22959954
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRÎNCOVENI (PRIMARIA COMUNEI BRÎNCOVENI OLT) (CUI 4984529)
- Furnizor / câștigător
- NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare finală
- 100.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 12:03
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.