Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse curatenie _19050453
- Număr anunț
- DA23076819
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr 2 (CUI 4426867)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:35
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro