Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SORBITOL 5 % - 2.000 ML.
- Număr anunț
- DA23074019
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.812,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.812,40 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 10:59
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.812,40 RON
din 6.812,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro