Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boxa portabila Akai SS023A-X10

Număr anunț
DA23071444
Autoritate contractantă
COMUNA HERECLEAN (CUI 4291581)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459 RON
Valoare atribuită
459 RON
Data publicării
20.05.2019 09:27
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459 RON

din 459 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.