Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

LIME-A-WAY SPECIAL 4X1L

Număr anunț
DA23071278
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,23 RON
Valoare atribuită
188,31 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
20.05.2019 09:21
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,31 RON

din 209,23 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 20,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.