Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saccharomyces cerevisiae ATCC 9763
- Număr anunț
- DA23070652
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 08:53
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro