Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de reparații la nava R/M Semnal 3

Număr anunț
DA23067642
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
BUGION SERVICE SRL (CUI RO9461555)
Cod CPV
50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.134,86 RON
Valoare finală
92.134,86 RON
Data publicării
17.05.2019 13:49
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.