Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STATIV DIN INOX PENTRU PERFUZII
- Număr anunț
- DA23077642
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 13:01
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro