Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robot si redresor auto Telwin Dynamic 620
- Număr anunț
- DA23077496
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 31153000-3 · Redresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:56
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.250 RON
din 1.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro