Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desktop HP 290 G2 Microtower, 4CZ39EA Intel Core i5-8500 RAM 4GB HDD 1TB Windows 10 Pro 64b
- Număr anunț
- DA23076246
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "A.D.GHICA" TELEORMAN (CUI 4567874)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.396 RON
- Valoare atribuită
- 8.396 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:15
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.396 RON
din 8.396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro