Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Demontare aer conditionat
- Număr anunț
- DA23074328
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- FREON TRADING (CUI RO6639365)
- Cod CPV
- 45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:08
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450 RON
din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro