Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare metrologica balante MICROSIF si OAP
- Număr anunț
- DA23074035
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
- Furnizor / câștigător
- METRON SERV SRL (CUI RO6433151)
- Cod CPV
- 50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.923 RON
- Valoare atribuită
- 7.923 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 10:59
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.923 RON
din 7.923 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro