Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA23073438
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 VATRA DORNEI (CUI 4842451)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,47 RON
Valoare atribuită
357,47 RON
Data publicării
20.05.2019 10:41
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,47 RON

din 357,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.