Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articole de birou
- Număr anunț
- DA23073056
- Autoritate contractantă
- Grup Scolar George Valsan (CUI 4343044)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495 RON
- Valoare atribuită
- 495 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 10:29
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495 RON
din 495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro