Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet furnituri de birou

Număr anunț
DA23072875
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMESTI (CUI 4367892)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI RO15711087)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720,59 RON
Valoare atribuită
1.720,59 RON
Data publicării
20.05.2019 10:22
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 18:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720,59 RON

din 1.720,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.