Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatii acoperis
- Număr anunț
- DA23059936
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- FLAVCONSTRUCT SRL (CUI RO13508680)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.405,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.405,64 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 08:54
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.405,64 RON
din 2.405,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro