Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SPALATORIE AUTO INTERIOR-EXTERIOR

Număr anunț
DA23050289
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352,80 RON
Valoare atribuită
2.352,80 RON
Data publicării
16.05.2019 11:10
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 17:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352,80 RON

din 2.352,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.