Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de cadastru

Număr anunț
DA21466493
Autoritate contractantă
COMUNA CRUCEA (CUI 7276918)
Furnizor / câștigător
A&C TOPO PROIECT SRL (CUI 33954190)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.850 RON
Valoare finală
8.850 RON
Data publicării
15.10.2018 11:00
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.