Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER XEROX WORKCENTRE 5019

Număr anunț
DA23079226
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,98 RON
Valoare atribuită
415,98 RON
Data publicării
20.05.2019 13:56
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,98 RON

din 415,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.