Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
Cartuse de toner
- Număr anunț
- DA23077402
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.933,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.889,51 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2019 12:54
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.889,51 RON
din 1.933,77 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 44,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.