Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom A4 43ppm

Număr anunț
DA23072248
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.470 RON
Valoare atribuită
8.470 RON
Data publicării
20.05.2019 09:58
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.470 RON

din 8.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.