Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii instalatii electrice

Număr anunț
DA23070030
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL" SATU MARE (CUI 17322817)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745,56 RON
Valoare atribuită
745,56 RON
Data publicării
20.05.2019 08:07
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

745,56 RON

din 745,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.