Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare plan de actiune zgomot DJ 691, reevaluare/revizuire plan actiune DJ592

Număr anunț
DA23061025
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
ENVIRO CONSULT SRL (CUI RO15985732)
Cod CPV
71313100-6 · Servicii de consultanta in combaterea zgomotului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
17.05.2019 09:41
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.