Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent lichid pentru pardoseli/pereti
- Număr anunț
- DA23072135
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE IASI (U.M. 0972) (CUI 24824573)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119 RON
- Valoare atribuită
- 119 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:54
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119 RON
din 119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro