Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii sociale

Număr anunț
DA23053334
Autoritate contractantă
COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA TRANSILVANA ALPHA (CUI RO1200945)
Cod CPV
85312120-6 · Servicii prestate de centre de zi pentru copii si tineri cu handicap (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.188 RON
Valoare atribuită
8.188 RON
Data publicării
16.05.2019 12:56
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.188 RON

din 8.188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.