Ofertă acceptată Cumpărare directă

NAPROXENUM - Reuxen 250 mg

Număr anunț
DA23073895
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
AC HELCOR SRL (CUI RO5142235)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136 RON
Valoare atribuită
136 RON
Data publicării
20.05.2019 10:54
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136 RON

din 136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.