Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANTIBIOGRAMA - Linezolid, LZ-30, cod SD215;Trimetoprim/sulphamethoxazole, COT-25, cod SD010
- Număr anunț
- DA23073260
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,70 RON
- Valoare atribuită
- 209,70 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 10:36
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,70 RON
din 209,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro