Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CIPRINOL 10MG/ML 50FI X 10ML (CIPROFLOXACINUM)
- Număr anunț
- DA23071547
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456 RON
- Valoare atribuită
- 456 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:31
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
456 RON
din 456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro