Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cosuri de gunoi din tabla metalica perforata

Număr anunț
DA23057152
Autoritate contractantă
COMUNA CORNESTI (PRIMARIA) (CUI 4402744)
Furnizor / câștigător
PRO SOLUŢION STORE SRL (CUI RO35594348)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.600 RON
Valoare atribuită
41.600 RON
Data publicării
16.05.2019 15:12
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.600 RON

din 41.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.