Ofertă refuzată Cumpărare directă

CALUT CU ARC; BALANSOAR 2 PERSOANE CU FIGURINE (CALUTI) PE ARCURI 3.5M

Număr anunț
DA23058118
Autoritate contractantă
COMUNA VALIUG (CUI 3227297)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535250-4 · Balansoare pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.836 RON
Valoare finală
3.836 RON
Data publicării
16.05.2019 15:56
Data finalizării
20.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.