Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE AUTOCOLANTE PANOURI DENUMIRE UNITATE SCOLARA

Număr anunț
DA23080837
Autoritate contractantă
Liceul TehnologicJustinian Marina (CUI 23561614)
Furnizor / câștigător
CARESI PRINT S.R.L. (CUI 34257468)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.074 RON
Valoare atribuită
1.074 RON
Data publicării
20.05.2019 14:53
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.074 RON

din 1.074 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.