Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERNA SEMIROTUNDA 38*37*2
- Număr anunț
- DA23080747
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39512500-9 · Fete de perna (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,30 RON
- Valoare atribuită
- 327,30 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:49
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,30 RON
din 327,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro