Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse informative si de promovare 23836

Număr anunț
DA23075017
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875,45 RON
Valoare atribuită
875,45 RON
Data publicării
20.05.2019 11:32
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

875,45 RON

din 875,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.