Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie pachet materiale de instalatii sanitare conform detalii anunt ADV1079561
- Număr anunț
- DA23079951
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.785,74 RON
- Valoare atribuită
- 21.785,74 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:21
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.785,74 RON
din 21.785,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro