Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAXA ATESTARE CONDUCATORI ATELIERE, CU STUDII SUPERIOARE
- Număr anunț
- DA23079938
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 79941000-2 · Servicii de taxare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,73 RON
- Valoare atribuită
- 127,73 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:20
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127,73 RON
din 127,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro