Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb motocoasa FS 240 - O
- Număr anunț
- DA23074091
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- HASMAN MSN S.R.L. (CUI 38679244)
- Cod CPV
- 42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 696,16 RON
- Valoare atribuită
- 696,16 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:01
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
696,16 RON
din 696,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro