Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU CARTONAT 200 FILE

Număr anunț
DA23073972
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA-DOMENIULUI-PUBLIC-SATU-MARE (CUI 4750196)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44 RON
Valoare atribuită
44 RON
Data publicării
20.05.2019 10:57
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44 RON

din 44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.