Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOASA FS 55 GSB 230-2

Număr anunț
DA23073633
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,46 RON
Valoare atribuită
755,46 RON
Data publicării
20.05.2019 10:47
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,46 RON

din 755,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.