Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIASAFE PLUS; FILTRU CARBUNE WTU; FILTRU GX 10-9 3/4; FILTRU GX 5-20
- Număr anunț
- DA23068887
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 42912000-2 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a lichidelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.060 RON
- Valoare atribuită
- 10.060 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 15:14
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.060 RON
din 10.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro