Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare paviment grupuri sanitare demisol cladire metalo-chimice Piata Centrala
- Număr anunț
- DA23074595
- Autoritate contractantă
- Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
- Furnizor / câștigător
- CONPREST SRL (CUI RO1631158)
- Cod CPV
- 45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.947,74 RON
- Valoare atribuită
- 16.947,74 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:17
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.947,74 RON
din 16.947,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro