Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRANZELA 300 Gr

Număr anunț
DA23079648
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
BRUTĂRIA MOLDOVENCEI SRL (CUI RO34119392)
Cod CPV
15612500-6 · Produse de brutarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.263 RON
Valoare atribuită
2.263 RON
Data publicării
20.05.2019 14:10
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.263 RON

din 2.263 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.