Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA MS12JOI

Număr anunț
DA23076721
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA MURES (CUI 12528175)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI RO27885826)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,33 RON
Valoare atribuită
319,33 RON
Data publicării
20.05.2019 12:31
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 17:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,33 RON

din 319,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.