Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE 500 ORE + INLOCUIRE: CUREA, INTINZATOR, ROLA FIXA --- 428F HWN00252

Număr anunț
DA23071469
Autoritate contractantă
COMUNA MUNTENI BUZAU (CUI 4231873)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.081,05 RON
Valoare atribuită
5.081,05 RON
Data publicării
20.05.2019 09:28
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.081,05 RON

din 5.081,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.