Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Toner, Unitate de imagine si Ribon pentru imprimanta conform comanda 620515/1/14.05.2019

Număr anunț
DA23080212
Autoritate contractantă
MINISTERUL ADMINISTRATIEI SI INTERNELOR-CASA DE PENSII (CUI 4420490)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.864,86 RON
Valoare atribuită
12.864,86 RON
Data publicării
20.05.2019 14:29
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.864,86 RON

din 12.864,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.