Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet carne

Număr anunț
DA23077966
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI RO9399070)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,89 RON
Valoare atribuită
275,89 RON
Data publicării
20.05.2019 13:12
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,89 RON

din 275,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.